Започатковано школу педагогічної майстерності вихователя

11 14 2016 practice114 листопада 2016 року

14 листопада 2016 року у студентів ІІ курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта» розпочалась навчальна психолого-педагогічна практика в групах раннього віку.

Це перша практика на базі дошкільних навчальних закладів. Студенти мають змогу спробувати себе у новій для них ролі - ролі вихователя.

Керівники практики: Венгловська О.А., канд. пед. наук, доцент; Карнаухова А.В., канд. пед. наук, старший викладач; Січкар А.Д., канд. пед. наук, старший викладач; Теплюк А.А., канд. псих. наук, старший викладач; Антипін Є.Б., старший викладач; Дем’яненко В.І., викладач; Новик І.М., викладач; Матюшинець Я.В., викладач.

Програма практики розроблена на засадах компетентнісного підходу. Керівники та педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів привітно зустріли студентів-практикантів і ознайомили їх із особливостями організації освітнього процесу в групах раннього віку.