Семінарські заняття з навчальної дисципліни «Технології психолого-педагогічних досліджень» на базі ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

10 06 2016 106 жовтня 2016 року

06 жовтня 2016 року на базі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Г. І. Іванюк, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проведено семінарські заняття з навчальної дисципліни «Технології психолого-педагогічних досліджень» з теми «Інформаційне забезпечення психолого-педагогічних досліджень» для магістрантів V курсу спеціальності «Початкова освіта».

У рамках зустрічі В. І. Якубовський, кандидат філологічних наук, завідувач відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків, провів оглядову екскурсію бібліотекою, у ході якої ознайомив студентів із структурою та історією ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України; О. Б. Бондарчук, завідувач сектору рідкісних видань, презентувала експозицію кімнати-музею рідкісної книги; Л. І. Самчук, завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності, розповіла про інформаційні ресурси ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

У руслі навчально-пошукового заняття відбулась наукова дискусія за участю фахівців бібліотеки та студентів.