Наукова практика студентів спеціальності «Початкова освіта»

04 20 2016 excursia20 квітня 2016 року

На виконання магістерської програми науково-дослідна практика проводиться як в освітньому процесі загальноосвітніх шкіл і вищого навчального закладу, так і в наукових, науково-дослідних інституціях.

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського є базою для проходження практик студентів освітньої програми «магістр». 20 квітня 2016 року студенти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у роботі науково-педагогічного лекторію. У процесі проведення заходу для магістрантів була проведена екскурсія бібліотекою та кімнатою-музеєм рідкісної книги. Студенти ознайомились із експозицією кімнати В. Сухомлинського, взяли участь у круглому столі «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського в сучасному інформаційному просторі» (керівник  Л. Заліток, канд. пед. наук, с.н.с. сектору обслуговування); у відділі наукової інформаційно-бібліографічної діяльності І. Самчук, завідувач ознайомила з інформаційними ресурсами: електронними каталогами «Англійська в бібліотеці: пошук, інформація, спілкування».

Керівник наукової практики: Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри.