Заходи Грінченківської декади

12.07.201507 грудня 2015 року

07 грудня 2015 року у рамках Грінченківської декади викладачами кафедри педагогіки та психології спільно із магістрантами спеціальності «Дошкільна освіта» проведено інтерактивний журнал «Образ педагога у творчості Б. Грінченка: дискурс сьогодення» (модератор проекту: Куземко Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології).

У ході проведення заходу обговорювалися і порівнювалися вимоги до особистості педагога у педагогічно-літературній спадщині Б.Д. Грінченка з вимогами, які висуваються суспільством до педагога сьогодні. Магістранти презентували своє бачення образу сучасного педагога у різних формах: відеопрезентації, слайд-презентації та у вигляді демонстраційних плакатів. Учасники заходу висловлювали думки з приводу місії вчителя у суспільстві та актуальності творів Б.Д. Грінченка для розробки власної професійної стратегії у майбутній педагогічній діяльності.

Програма заходу...