Літня практика

23.09.2015 року відбулась звітна конференція з виробничої практики (літня в таборах) студентів напряму підготовки «Музичне мистецтво». Керівники практики: Куземко Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту, Венгловська О.А., кандидат педагогічних наук, доцент педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Cтуденти презентували результати виконання завдань програми виробничої практики, ділилися враженнями, професійними здобутками. За період проходження виробничої практики студенти виконували функції вихователів: вивчали інтереси, потреби дітей з метою складання характеристики вихованців; проводили індивідуальну роботу з дітьми; організовували ігри, квести, туристичні подорожі, свята, розваги тощо.

За сумлінне виконання обов’язків під час проходження виробничої практики в дитячому таборі відпочинку на базі СШ № 269 адміністрація школи висловила подяку студентам групи ММб-3-14-2.0д – Годованому Віталію Петровичу та Суворіну Денису Вікторовичу.

Бажаємо усім студентам подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності!

Літня практика

Презентація 1