Передзахист_2015

Попередній захист бакалаврських і магістерських кваліфікаційних робіт

20 травня 2015 року на кафедрі педагогіки і психології Педагогічного інституту відбувся попередній захист бакалаврських і магістерських кваліфікаційних робіт студентів напряму підготовки/спеціальності «Дошкільна освіта».

Під час попереднього захисту студенти презентували результати виконання індивідуальних планів із підготовки бакалаврських та магістерських кваліфікаційних робіт. Тематика кваліфікаційних робіт відображає актуальні проблеми розвитку дошкільної освіти України. Результати навчальних та наукових пошуків студентів можуть бути впровадженні в освітній процес дошкільних навчальних закладів.

За результатами попереднього захисту студенти отримали допуск до захисту кваліфікаційних робіт.

Професорсько-викладацький склад кафедри бажає студентам успішних захистів і подальшого плідного наукового поступу.