Студентська інтернет-конференція

06 травня 2015 року відбулася студентська Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи» (програма).

Від Київського університету імені Бориса Грінченка до організаційного комітету конференції увійшли – Г. І. Іванюк  – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки і психології; С.М. Мартиненко  – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту.

На пленарному засіданні в online форматі презентували наукові доробки студенти Педагогічного інституту спеціальності «Початкова освіта»:

– Надія Власик із повідомленням «Інноваційні педагогічні технології у початковій школі: теорія і практика» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін С. М. Мартиненко);

– Оксана Пукас – «Діагностичні методики вивчення розумового розвитку молодших школярів» (науковий керівник – викладач кафедри педагогіки і психології І. М. Новик);

– Ольга Топольницька –«Оцінювання першокласників як психологічне поглажування» (науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології і педагогіки О.О. Музика).

У перебігу конференції на форумі кафедри відбулось обговорення актуальних проблем щодо розвитку особистості молодшого школяра та готовності майбутніх педагогів до роботи з учнями початкової школи. До обговорення долучилися:

-       Богдан Наталя, яка актуалізувала проблему «Виховання в учнів початкової школи культури міжнаціонального спілкування» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки і психології Г.І. Іванюк);

-       Чеснова Марина – «Розвиток життєвої компетентності молодшого школяра у проектній діяльності» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки і психології Г.І. Іванюк);

-       Пашуля Юля, Смислова Оксана, Юрчук Яна – «Інноваційні форми презентації індивідуальної навчально-дослідної роботи студентів із «Історії педагогіки» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогіки і психології О.А. Венгловська).

Усім учасникам студентської науково-практичної конференції бажаємо невичерпної енергії у науковому пошуку, нових креативних ідей та їх успішної реалізації. Нехай усі наукові починання будуть успішними!

SAM 8506
 SAM 8480 SAM 8496