Вітаємо з перемогою!

foto1 08 грудня 2020 року

Вітаємо Ірину Шевченко, студентку VI курсу спеціальності «Початкова освіта», та її наукового керівника доцента Олену Музику з перемогою у Міжнародному студентському конкурсі «Вектори психології», який проходив у Гомельському державному університеті імені Франциска Скорини (Білорусь).

Конкурс проходив в рамках роботи II Міжнародної науково-практичної конференції «Вектори психології: психолого-педагогічний супровід особистості в сучасному освітньому середовищі».

Під час роботи конференції обговорювалися актуальні питання психолого-педагогічного супроводу особистості в складній життєвій ситуації; розвитку дітей, що мають особливі освітні потреби; особливості розвитку особистості в сімейному соціумі, а також психологічні аспекти гендерних, міждисциплінарних і кроскультурних досліджень. Ірина Шевченко посіла І місце за кращу наукову доповідь «Гендерні особливості розвитку емоційного інтелекту молодших школярів».

foto 2