Тренінг «Майстерня успіху педагога: як протистояти стресу»

1 24 квітня 2019 року

24 квітня 2019 р. для студентів заочної форми навчання спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» проведено тренінг «Майстерня успіху педагога: як протистояти стресу».

У ході тренінгу присутні ознайомилися із сучасними технологіями оволодіння емоціями та методиками розвитку емоційного інтелекту, а саме:

-           стрес як стан психічної напруги, засоби його подолання;

-           структура емоційного інтелекту, особливості його розвитку;

-           набуття навичок самоконтролю емоцій; саморегуляції емоційних станів та проявів негативних емоцій, визначення причин їх виникнення за життєвими ситуаціями;

-           техніки роботи педагога з проявами негативних емоцій (гнів, агресивність, тривожність, страх).

Тренер: Подофєй Світлана Олексіївна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології.