ЗАСІДАННЯ ІСТОРИКО-ПЕДАГОГІЧНИХ СТУДІЙ

12.08.20158 грудня 2015 року

8 грудня 2015 року в експозиційному залі Педагогічного музею України відбулось урочисте відкриття виставки «Наркоми освіти: Григорій Гринько та Олександр Шумський» (до 125-річчя від дня народження).

У роботі виставки взяли участь Глибовецька Галина, Свяженіна Марина, Матюшинець Яна, студенти-студійці історико-педагогічних студій.

Учасники зібрання мали можливість глибше пізнати життєвий та творчий шлях Григорія Гринька та Олександра Шумського, особливості боротьби за українізацію освіти. Історико-педагогічний екскурс в історичну добу 20–30-х рр. ХХ століття здійснила Ольга Василівна Сухомлинська, академік-секретар відділення загальної педагогіки і філософії освіти НАПН України. Вона розкрила цікаві, раніше невідомі факти із життя українських діячів освіти.

У перебігу виставки відбулась презентація книги «Григорій Гринько. Олександр Шумський: Статті. Промови. Документи».