«Василь Сухомлинський: світовий вимір»

09 21 201621 вересня 2016 року

21 вересня 2016 року у Педагогічному музеї України відбулось відкриття виставки до 98 річниці від дня народження видатного українського педагога «Василь Сухомлинський: світовий вимір».

Серед почесних гостей – донька великого педагога Ольга Василівна Сухомлинська, доктор педагогічних наук, професор, академік-секретар відділення загальної педагогіки і філософії освіти НАПН України; голова Всеукраїнської асоціації імені В. Сухомлинського Олександра Яківна Савченко, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України; Іван Дмитрович Бех, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН України.

На виставці були представлені прижиттєві публікації Василя Сухомлинського в зарубіжній періодиці, праці відомих дослідників і популяризаторів творчості педагога в Китаї, Австралії, Німеччині, Японії, Білорусії, Росії, переклади творів В. Сухомлинського іноземними мовами, фотографії, особисті речі та сувеніри привезені вченим із закордону.

У роботі виставки взяли участь Паламар С.П., заступник директора Педагогічного інституту з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри педагогіки та психології; науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та психології (Січкар А.Д., кандидат педагогічних наук, старший викладач, Матюшинець Я.В., викладач) та студенти-учасники історико-педагогічних студій Педагогічного інституту.