Круглий стіл присвячений 140-річчю від дня народження Я.Ф.Чепіги

Професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки і психології, студенти-магістранти спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у роботі круглого столу, присвяченого 140-річчю від дня народження Якова Феофановича Чепіги (Зеленкевича), що відбувся 15 березня 2015 року на базі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського. Провідні вчені Інституту педагогіки, Відділення загальної педагогіки та філософії освіти  НАПН України представили наукові доробки, що можуть використовуватись в освітньому процесі.

У перебігу історико-педагогічної реконструкції діяльності Якова Феофановича Чепіги (Зеленкевича) піднімались проблеми, що мають істотну значущість і для нашого часу, а саме: образ учителя, дитиноцентризм, ціннісне становлення національно свідомої особистості, підручникотворення, виховання дитини в праці, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів тощо. Доповіді дали змогу глибше зрозуміти сутність епох та внесок Якова Чепіги у розвиток педагогіки.

У ході заходу презентовано біобібліографічний покажчик «Яків Феофанович Чепіга (Зеленкевич) – видатний педагог, психолог, громадський діяч» (Серія «Видатні педагоги світу»)

Круглий стіл