Круглий стіл на тему: «Борис Грінченко: погляд із сьогодення»

DSC 0193 12 грудня 2019 року

У Педагогічному інституті 12 грудня 2019 р., у перебігу Грінченківської декади проведено круглий стіл на тему: «Борис Грінченко: погляд із сьогодення». Модераторами заходу були викладачі кафедри педагогіки та психології: Голота Н.М., к.п.н. доцент, Карнаухова А.В., к.п.н., старший викладач.

У заході взяли участь студенти 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта» та студенти Інституту журналістики.

Учасники круглого столу обговорили низку питань, пов’язаних з творчістю Бориса Дмитровича Грінченка для дітей. Зокрема, педагогічні ідеї Б. Д. Грінченка, що знайшли втілення в сучасному поступі нової української школи.

Студенти висвітлювали власні думки та тематичні презентації, активно долучаючись до діалогу, демонструючи обізнаність із творчістю Бориса Грінченка. Значний інтерес у студентів викликав документальний фільм (авторство «А-студіЯ» Київського університету імені Бориса Грінченка) «Інший…Инший Грінченко». Після перегляду цього фільму учасники круглого столу поділилися своїми думками про маловідомі факти з життя та діяльності Бориса Грінченка.