Заходи кафедри педагогіки у рамках Фестивалю науки

KS Круглий стіл: «Проектування розвивальної діяльності з обдарованими дітьми дошкільного віку», - за участю професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки та науковців Інституту обдарованої дитини НАПН України.
MS Міжкафедральний методологічний семінар професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки та кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін: «Реалізація компетентнісного підходу в процесі професійної підготовки».
PM Педагогічна майстерня – Відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Методика викладання педагогічних дисциплін» для студентів-магістрів, спеціальності «Початкова освіта» провели кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки Іванюк Ганна Іванівна та студентка-магістрантка Шелест Наталія.