Всеукраїнський науково-практичний семінар «Українські педагоги про національно-патріотичне виховання»

seminar biblioteka Suchomlynskogo 118 травня 2016 року

18 травня 2016 року професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології (Г.І. Іванюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри, Венгловська О.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри) та студенти-магістранти спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» взяли участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Українські педагоги про національно-патріотичне виховання», що відбувся на базі Держаної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського.
Учасники семінару, у ході наукової дискусії, мали змогу презентувати результати власних наукових досліджень щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, проекти й технології виховання патріотизму в закладах освіти України. За результатами проведення семінару були визначені ключові питання, що потребують подальших наукових досліджень. Зацікавлення у присутніх викликала презентація пошукового проекту «Внесок С. Русової у розбудову українських дитячих садків на національному ґрунті» студентки-магістрантки спеціальності «Дошкільна освіта» – Свяженіної Марини (науковий керівник: Венгловська О.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри).