Засідання міжкафедральних демонстраційних студій «наукова робота очима студентів»

13 05 16 nauka stud 113 травня 2016 року

13 травня 2016 року в Педагогічному інституті відбулось засідання міжкафедральних демонстраційних студій «Наукова робота очима студентів» (модератори: Іванюк Г.І., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології,  Гріньова О.М., кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології, Куземко Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології).

Під час заходу студенти – переможці конкурсів студентських наукових робіт поділилися власним досвідом наукової діяльності в Університеті зі студентами 2 курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Учасники обговорювали можливості розробки спільних проектів та презентації їх на наукових конкурсах. Атмосфера заходу сприяла зацікавленню студентів молодших курсів до позанавчальної наукової роботи.