Інтерактивна лекція-зустріч "Єдина родина - єдина Україна"

photo1705656763 4  19 січня 2024 року

19 січня 2024 року на запрошення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Маргарита Козир, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти провела інтерактивну лекцію-зустріч "Єдина родина - єдина Україна". Просвітницький захід, спрямований на національно-патріотичне виховання громадян України, відбувся в рамках соціального проєкту Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка "З Києвом і для Києва".

Під час лекції було розкрито базові принципи батьківської педагогіки Василя Сухомлинського, презентовано творчі проєкти студентів-грінченківців "Дитяча усмішка" й "Тарас Шевченко : сучасний дизайн українських реалій". Відверта бесіда спонукала представників комунальних служб до активного зворотного зв'язку щодо важливості людського життя як найвищої цінності; піклування про дітей,  їхній духовний світ і безпечне середовище як в родинах, так і в школах, і на вулицях міста.

Зустріч пройшла в теплій і щирій атмосфері усвідомлення найкращих людських якостей кожного українця!

photo1705656740 7

photo1705656745 5