Чергове засідання, присвячене публічній презентації наукових результатів дисертацій Савченко Ю.О. та Лимаренка В.І.

378820631 271356069054494 8085547318910784233 n   14 вересня 2023 року

14 вересня 2023 року на кафедрі освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти Університету Грінченка відбулось чергове засідання, присвячене публічній презентації наукових результатів дисертації Лимаренка Валерія Ігоровича «Формування методичної компетентності майбутнього керівника вокального ансамблю на засадах ед’ютейнменту», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки та її обговорення для надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації (науковий керівник – Олексюк Ольга Миколаївна, професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва та хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка).
Наступним питанням порядку денного був розгляд дисертації та наукових публікацій Савченко Юлії Олександрівни «Формування готовності майбутніх керівників вокальних ансамблів до творчої взаємодії з музичним колективом», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (науковий керівник – Мережко Юлія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу) щодо відповідності вимогам Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 №44 (зі змінами).
Бажаємо обом здобувачам наукових звершень на шляху до успішного захисту дисертацій!