Навчально-методичний семінар на тему: «Вибір професії та благополуччя як ключові фактори, що впливають на життя студента: досвід Університету Масарика» (Чеська Республіка)

8 26 10  23 жовтня 2023 року

23 жовтня 2023 року старшим викладачем кафедри іноземних мов і методик їх навчання, Юлією Руднік був проведений навчально-методичний семінар на тему: «Вибір професії та благополуччя як ключові фактори, що впливають на життя студента: досвід Університету Масарика» (Чеська Республіка). Цільовою  аудиторією стали студенти першого курсу, першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти, Факультету музичного мистецтва і хореографії. У ході семінару було обговорено ряд питань, зокрема ознайомлено з  діяльністю Університету імені Т.Г. Масарика в м. Брно, специфікою роботи кар’єрного центру з підтримки студентів у межах їх професійного вибору, особливостями студентського життя протягом навчання та підтримки їхнього благополуччя. Захід продемонстрував результати фахового стажування Юлії Руднік на тему «Ефективне навчання майбутніх учителів у кризовій ситуації», яке відбувалось у межах проєкту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні», який фінансово підтримала Чеська агенція розвитку.

Дякуємо учасникам семінару за активність та зацікавленість до заходу!