Методична зустріч «Turn your teaching into FUN – 2»

IMG 20200214 161709 copy 14 лютого 2020 року

14 лютого 2020 р . у Педагогічному інституті відбулась методична зустріч “Turn your teaching into FUN – 2” у межах вивчення дисципліни «Методика навчання англійської мови».

Учасники зустрічі – студенти ІV курсу денної форми навчання, спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (спеціалізація «Початкова освіта»), взяли участь у live-stream вебінарі методиста MM Publications Ukraine в Україні Анни Гезь на тему: «Assessing and Testing Young Learners»; з’ясували особливості оцінювання досягнень дітей молодшого шкільного віку на уроках англійської мови в НУШ;; отримали он-лайн консультацію методиста та обговорили дієві практики використання формувального та стандартизованого оцінювання, приклади завдань на визначення сформованості мовних навичок та мовленнєвих умінь учнів, а також особливості іспитів Cambridge для молодших школярів (Flyers, Movers, Starters).

Модератор заходу: Головатенко Тетяна Юріївна, викладач кафедри іноземних мов і методик навчання Педагогічного інституту.