Скайп-лекція з дисципліни «Іншомовна освіта: Іноземна мова з методикою навчання»

20191206 112454  06 грудня 2019 року

06 грудня 2019 р. відбулася скайп-лекція «The World Around Us: from intercultural sensitivity to intercultural literacy in practice» для студентів першого курсу спеціальності «Початкова освіта» в межах вивчення дисципліни «Іншомовна освіта: Іноземна мова з методикою навчання» з теми «Living in another country».

Інтерактивна скайп-лекція стала результатом співпраці кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедри прикладних та соціальних наук Європейського університету Кіпру. Професор Ісаак Пападопулос представив студентам власні напрацювання щодо розвитку міжкультурності у європейському контексті. Викладач Тетяна Головатенко забезпечила супровід лекції та організацію інтерактивних завдань.

По завершенню лекції студенти:

• навчились розрізняти різновиди міжкультурності (interculturalism та multicultiralism);
  • дізнались про європейську політику підтримки мультикультурності та мультилінгвізму;
  • опанували прийоми розвитку міжкультурної грамотності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Модератор: Головатенко Т. Ю., викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання