Участь у вебінарі «Teaching English: Implementing the new Education reform»

IMG-c83b55d1c9cf13c736b1a4acea944814-V  10 жовтня 2019 року

10 жовтня 2019 року студенти Педагогічного інституту взяли участь у методичному вебінарі «Teaching English: Implementing the new Education reform» у межах вивчення дисциплин «Професійне спілкування іноземною мовою». Учасники зустрічі – студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта», другого (магістерського) рівня, ознайомились із особливостями організації навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в умовах реформування національної системи освіти. У ході вебінару старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Міходуй Олена представила зразки ефективних технологій навчання англійської мови.

За результатами вебінару студенти поглибили свої знання англомовного професійного дискурсу, розвинули культуру професійного спілкування, удосконалили навички критичного мислення.

Модератор заходу: Кошарна Наталія Володимирівнадоцент кафедри іноземних мов та методик навчання Педагогічного інституту.