Гостьова лекція Інни Кіндрат про ефективне використання інтелект-карт

Слайд1 16 15 травня 2023 року

15 травня 2023р., на запрошення кафедри дошкільної освіти, гостьову лекцію для студентів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів та викладачів провела ІННА КІНДРАТ, кандидат педагогічних наук, головна редакторка Вищої школи освітнього менеджменту.

Тему лекції: «Мind mapping як візуальний органайзер для ефективного мислення та інтегрованого навчання»  було розкрито через висвітлення питань:

• Як працює наше мислення.
  • Ментальні карти: як створити за правилами.
  • Приклади застосування ментальних карт в інтегрованому навчанні, рефлексії та самоосвіті.

Присутні на гостьовій лекції мали можливість:

• згадати про принципи сприймання інформації, ознаки візуального мислення;
  • дізнатися щодо фізіологічних особливостей методу ментальних мап Тоні Бьюзена;
  • усвідомити основні маркери стосовно можливостей, способів і правил створення інтелект-карт;
  • повправлятися в створенні (принаймні, голосовому озвученні) ментальних мап з теми «Дім», «Війна», «Свято»;
  • пройти тест «Що є інтелектуальною мапою. А що ні?»;
  • поставити запитання.

Інна Кіндрат була приємно вражена суголоссям і партнерською єдністю викладачів кафедри між собою; активністю, допитливістю й доброзичливістю студентів.

Гостьові лекції із запрошенням відомих науковців дошкільної освіти, без сумніву, – знакова  подія для науково-педагогічних працівників кафедри і здобувачів освіти, своєрідний педагогічний камертон: вони демонструють єдність в основних підходах і концептах до певних явищ в освіті, співзвуччя у меседжах, спільні міркування й розмисли про майбутнє освіти, і в той же час  унікальність кожної установи й особистості.

Слайд2 16

Слайд3 16