УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МЕТОДОЛОГІЧНОМУ СЕМІНАРІ «ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВЗАЄМОДІЇ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ»

012 КДО Методологічний семінар 29.03.2023 слайд 2  29 березня 2023 року

29 березня 2023 року відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Використання інноваційних технологій у взаємодії з дітьми дошкільного віку».

Спікерами заходу виступити:

Олена Половіна, завідувач кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент. Тема виступу: «Технологія образотворення - залюблення дітей у красу».

Інна Кондратець, старший викладач кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук. Тема виступу: «Літературатурне образотворення: інноваційний простір для взаємодії з дітьми».

Всеукраїнський семінар зібрав у віртуальному просторі 1700 учасників. Слухачі мали можливість почути виступи у реальному часі на платформі Zoom та через канал YouTube.

012 КДО Методологічний семінар 29.03.2023 слайд 1