ЗУСТРІЧ З НАТАЛІЄЮ ФЕЛІКСІВНОЮ ШАПОВАЛЕНКО У РАМКАХ ТРЕНІНГУ «КРЕАТИВНА СЕРЕДА»

29.03.2023 29 березня 2023 року

29 березня 2023 р. у рамках тренінгу «Креативна середа» пройшла зустріч з Наталією Феліксівною Шаповаленко, спеціалістом у сфері розвитку персоналу та лідерства, молодшим науковим співробітником Навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка для викладачів кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти.

Учасники тренінгу «Типологія сучасних викладачів» мали нагоду опрацювати зміст теми «Професіоналізм особистості та діяльності викладача вищої школи» та створити власну типологію сучасних викладачів.

Учасники тренінгу розширили власний арсенал професійних знань та мали змогу зробити самоаналіз, щоб рухатися далі до своїх професійних цілей! Дякуємо тренеру та всім учасникам за активність та відкритий діалог під час зустрічі!

Фото1 КДО тренінг 29.03.2023

Фото2 КДО тренінг 29.03.2023