ЗУСТРІЧ ЗАВІДУВАЧІВ ВИПУСКОВИХ КАФЕДР ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Зустріч.зав.каф. 22.02.23 22 лютого 2023 року

22 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч завідувачів випускових кафедр дошкільної освіти з усієї України.

Незважаючи на життєві події та пригнічений настрій, цілющими ліками для нас, педагогів вищої школи, зокрема завідувачів випускових кафедр зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, завжди було та залишається приємне спілкування з колегами-однодумцями. Дошкільне педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм науково-методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованим матеріалом.

Під час зустрічі прозвучало багато слушних питань щодо поліпшення та оптимізації освітнього процесу та перспектив підготовки фахівців з дошкільної освіти в сучасних умовах. Також присутні поділилися досвідом підготовки за освітньо-професійними програмами у своїх закладах.

На завершення зустрічі були окреслені поступові організаційні кроки та намічені цілі для забезпечення подальшої якісної підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти відповідно до умов сьогодення.

Обмін професійним досвідом – шлях до удосконалення!