УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ВГО «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»_

012 ДО Засідання АПДО 04.10.2022 Слайд 1 04 жовтня 2022року

4 жовтня 2022р. голова осередку «Кафедра дошкільної освіти КУБГ» Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Інна Кондратець взяла участь у першому за час війни засідання Координаційної Ради. Були присутні біля 40 голів осередків Асоціації.

Голова правління ВГО  Ніна Омельяненко (шеф-редактор управлінських видань Експертус Освіти та давній партнер і стейкхолдер кафедри дошкільної освіти КУБГ)  розповіла про копітку й непросту роботу над 4 законопроєктом  «Про дошкільну освіту», подякувала за пропозиції від більшості осередків Асоціації: «левова частина ввійшла» (наприклад, ідеї кафедри дошкільної освіти КУБГ щодо вищої освіти).

Обговорювалися питання:

• особливостей дистанційного формату для дошкільників;
  • відсутності чіткого алгоритму для здійснення освітнього процесу у змішаній і онлайн-формі з дітьми різної вікової категорії;
  • нюансів діяльності педагогів під час «простою» ЗДО;
  • осінньої сесії підвищення професійної кваліфікації під егідою Асоціації; розклад лекцій і майстер-класів, які проводять члени Асоціації; сертифікацію;
  • перспективи, мрії, нові проєкти і плани на 2023 рік.

Основні тези виступів на раді було озвучено науково-педагогічним працівникам кафедри дошкільної освіти під час засідання кафедри.