ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ 2022

012 ДО конкурс 2022 слайд 2

Не один рік поспіль науково-методичні напрацювання викладачів кафедри дошкільної освіти знаходять відгук у практиків. Освітні технології, розробки мистецько-творчих форм взаємодії, дієві поради і рекомендації, опубліковані на сторінках часопису «Дошкільне виховання», були високо оцінені вихователями закладів дошкільної освіти України. Наукова тема кафедри та її напрацювання вкотре доводять свою значущість для формування нових підходів розвитку дошкільної освіти.

За результатами голосування, освітні технології Олени Половіної та Інни Кондратець отримали звання кращих у 2022 році. Разом з іншими науковцями, відзначеними читачами фахового журналу, вони переконливо доводять: практико-орієнтований викладач – найбільша користь для майбутніх вихователів.

Щиро вітаємо колег!

012 ДО конкурс 2022 слайд 1