ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ: ПРАКТИКУМ З ІГРОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

012 ДО Навчальна діяльність 16.09.2022 слайд 216 вересня 2022 року

Педагогічний супровід ігрової діяльності дистанційно –  неможливий!? Сьогодні це твердження студенти Факультету педагогічної освіти спростували! Гра дистаційно з дітьми дошкільного віку – можлива!

16 вересня 2022 р. під час вивчення освітнього компоненту «Практикум з ігрової діяльності» вибіркового блоку «Дошкільна освіта» (викладач Тетяна Шинкар) для студентів спеціальності «Початкова освіта» здобувачі визначили плюси та мінуси використання додатків Сlasstools, Learningapps, Triventy, Yumpu, Еmaze, Genially, Flippity, Wordwall, Kahoot та ін. для створення ігор. Розробили власний контент для ігор. І не лише тих ігор, які «зручні» для дистанційної взаємодії, а ігор, рекомендованих авторами освітньої програми від 2 до 7 років «Дитина».

012 ДО Навчальна діяльність 16.09.2022 слайд 1