ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ВОЛИНЕЦЬ Ю.О. «ЕКСПЕРИМЕНТУВАННЯ З ДІТЬМИ РАННЬОГО ВІКУ»_

На головну 21 лютого 2023 року

21 лютого 2023 року для студентів 1-2 курсів спеціальностей 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» Волинець Юлія Олександрівна, старша викладачка кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатка педагогічних наук, провела гостьову інтегровану онлайн-лекцію. Тему зустрічі «Експериментування з дітьми раннього віку» було визначено у контексті наукової теми кафедри дошкільної освіти «Підготовка майбутніх фахівців дошкільної освіти до пcихолого-педагогічного супроводу розвитку дітей раннього віку».

Ініціатори зустрічі – Панченко Тетяна Леонідівна, завідувачка кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж», кандидатка психологічних наук та Стаднік Надія Вікторівна, старша викладачка кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж», кандидатка педагогічних наук.

Онлайн-лекція практичного спрямування дозволила розкрити питання значимості дитячого експериментування для розвитку дітей раннього віку в умовах ЗДО; ролі та функцій родини щодо розвитку дослідницько-експериментальної діяльності дітей раннього віку; ознайомлення з методичним інструментарієм зацікавлення, розвитку, удосконалення сенсорно-пізнавальних навичок дітей раннього віку засобом дитячого експериментування.

1. Гостьова лекція 21.02

2.Гостьова лекція 21.02