ВЕБІНАР 4. «КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ» ІЗ СЕРІЇ ВЕБІНАРІВ «ЛЕПБУК ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ – 2022»

02 09 22 1  27 серпня 2022 року

27 серпня 2022 року для керівників ЗДО науково-педагогічними працівниками кафедри дошкільної освіти проведено вебінар «Керівник закладу дошкільної освіти: реалізація професійного стандарту». Мета зустрічі полягала у наданні учасникам вебінару практичних рекомендацій щодо реалізації професійного стандарту «Керівник (директора) закладу дошкільної освіти».

Спікери Людмила Козак,  Олена Коваленко, Катерина Волинець запропонували учасникам техніки ефективної комунікації керівника закладу дошкільної освіти, ознайомили з управлінською діяльністю директора щодо створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти, розглянули питання правової компетентності директора ЗДО.

До кожного з обговорюваних питань було запропоновано управлінські кейси, вирішення яких забезпечувало набуття учасникам необхідних знань і вмінь, що дозволять їм оперативно та гнучко розв’язувати професійні проблеми, досягати ефективних результатів в управлінській діяльності.