Мистецький захід «Поезія нескореного серця. Постать Тараса Шевченка в мистецтві крізь призму часу»

12 12.03.24 12 березня 2024 року

12 березня 2024 року студентами спеціальності 013 Початкова освіта (груп ПОб-2-23-4.0д, ПОб-1-22-4.0д, ПОб-1-23-2.0д) та викладачами кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка було проведено мистецький захід «Поезія нескореного серця. Постать Тараса Шевченка в мистецтві крізь призму часу» в Центральній районній бібліотеці імені Павла Тичини (м. Київ) у межах роботи Студії музичної та поетичної творчості.

Під час заходу студенти продемонстрували свої вокальні та акторські здібності; удосконалювали сценічну майстерність та навички художнього читання під час декламування поезії; здобували практичний досвід щодо проведення культурно-просвітницьких заходів такого формату.

У концертній програмі прозвучали вірші великого Кобзаря, а саме: «Сон», «Думка», «Плач Ярославни», «Чи то недоля», «Кавказ», «Ой не п'ються пива-мед», «Розрита могила», «Минає день..», «Заповіт» та ін. Виконувалися вокальні твори на слова Тараса Шевченка «Утоптала стежечку», «Борітеся – поборете» (з репертуару О.Табакова). У фіналі заходу студенти і викладачі разом із глядачами заспівали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Модератори заходу:

Олександра Шкуренко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка;

Роксолана Шпіца, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри  початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

1 12.03.24

2 12.03.24