Зустріч адміністрації Факультету педагогічної освіти з новообраною Радою студентського самоврядування

Головна 02.11  02 листопада 2023 року

02 листопада 2023 року відбулась зустріч адміністрації Факультету педагогічної освіти з новообраною Радою студентського самоврядування. В обговоренні перспектив роботи Ради студентського самоврядування на 2023-2024 навчальний рік взяли участь Ольга Котенко, декан Факультету педагогічної освіти, Лада Петрик, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, Леся Куземко, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи, Світлана Паламар, заступник декана з наукової роботи, Марина Науменко, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету.

У доброзичливій та невимушеній обстановці були визначені стратегічні цілі діяльності Ради. Студенти презентували своє бачення щодо популяризації роботи Ради студентського самоврядування та створення сприятливого середовища на Факультеті для інтелектуального розвитку здобувачів освіти у межах навчального, наукового, соціально-гуманітарного  напрямів.