«Мовний марафон» з нагоди відзначення Дня української писемності та мови. Вітаємо номінантів!

Мовний марафон 27.10 1  27 жовтня 2023 року

27 жовтня 2023 року студенти спеціальності «Початкова освіта» Факультету педагогічної освіти взяли участь у традиційному заході «Мовний марафон», що традиційно проходить в Університеті з нагоди відзначення Дня української писемності та мови.

Цього року Мовний марафон об’єднав  30 команд (понад 200 учасників) з 14 структурних підрозділів Київського університету імені Бориса Грінченка. Учасники команди Факультету педагогічної освіти «Вартові освіти» із захопленням виконували завдання диджиталізованого квесту, що включав в себе 8 ігор та два творчих завдання. За результатами квесту команда студентів Факультету отримали Диплом у номінації «За мовну грамотність».

Вітаємо! Так тримати!

Мовний марафон 27.10 2