Заходи до Дня працівників освіти й Дня захисників та захисниць України

48f5f7e5 7fd3 4f2d ab51 6f7cbab307a9 25-29 вересня 2023 року

Останній тиждень вересня видався напрочуд щемливим на Факультеті  і був сповнений символізмом. Слова вдячності, підтримки та гордості від студентів Факультету педагогічної освіти лунали на честь тих, хто боронить нашу країну від російського агресора - захисників та захисниць України та тих, хто плекає любов до країни - вчителів, викладачів, вихователів.

Своєрідним плато шани, спогадів та мрій стали "сторінки" усного журналу “Ми-сильні, ми-вільні!”  Студенти 1 курсу (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 "Початкова освіта" створювали дизайн професійної діяльності у щасливій країні, отримавши “квиток у майбутнє”  від викладачів Факультету педагогічної освіти. Майбутні вчителі впевнені, що цей квиток супроводжуватиме їх також під час подорожей до звільнених від агресора частин Україні. Особливо зворушливим моментом заходу стала мить написання побажань військовим на Державному прапорі України та здійснений відеозапис привітань для захисників та захисниць для соціальних мереж.

У межах діяльності Студії педагогічної супервізії  до Дня захисників і захисниць України зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти  було проведено освітній захід «Урок Незламності». Захід розпочався хвилиною мовчання з метою вшанування пам'яті тих, хто загінув за Україну у війні з російською агресією. Після презентації та обговорення фільму «Омріяне. Нескорене. Одвічне» здобувачі освіти в онлайн-форматі поспілкувалися із військовим Збройних Сил України Сергієм Васильовичем Шевцовим, який з 24 лютого 2022 року став на захист України.

Для студентів 1 курсу (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта було організовано квест “Вихователь на захисті дитинства”. Майбутні вихователі мали можливість долучились до святкування професійного свята, а також виявити свою кмітливість і креативність. Квест був організований у різних локаціях корпусу ФПО: аудиторіях, бібліотеці, їдальні, кафедрах, рекреаціях. Ідея квесту була спрямована на розвиток спритності, виявлення  ерудиції, формування командних якостей  та формування інтересу до майбутньої професії. До організації та проведення квесту долучились студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Результатом колабораціі студентів 1 та 2 курсів ОПП "ОДКОД" другого (магістерського) рівня вищої освіти став флешмоб "оСВІТні вартові ПЕРЕМОГИ" у соціальних мережах. Студенти звернулись із щиросердними вітаннями до тих, завдяки кому вони мають можливість здобувати освіту, наближаючи нашу ПЕРЕМОГУ.

Тиждень був надзвичайно емоційним та цікавим.Вітаємо усіх причетних зі святами!

Слава Україні! Героям Слава!

прапор

1695992077472