Урочистості з нагоди завершення навчання студентів-бакалаврів ФПО

0001 Вип 2023  23 червня 2023 року

23 червня 2023 року на Факультеті педагогічної освіти відбулися онлайн-урочистості з нагоди завершення навчання студентів–випускників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта», денної та заочної форм навчання.

З успішним закінченням навчання випускників привітали декан Факультету педагогічної освіти Ольга Котенко, заступники декана, завідувачі випускових кафедр, стейкхолдери, представники Ради студентського самоврядування.

Ми переконані, дорогі випускники 2023 року, що ви примножуватимете славу рідного Університету та Факультету, ставши кращими в професії, беручи активну участь у громадському житті, здобуваючи нові перемоги заради процвітання України!

Щиро вітаємо випускників та бажаємо не зупинятися на досягнутому!