Шевченківські читання

23 7634 15 березня 2023 року

15 березня 2023 року, вшановуючи пам’ять Тараса Григоровича Шевченка, доцент кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Тамара Сергіївна Прошкуратова провела Шевченківські читання «Сплетімо вінок український Шевченку». Присутні на заході студенти, викладачі, мешканці мікрорайонів Русанівка та Березняки долучились до вивчення літературної спадщини Кобзаря та мали нагоду реалізувати творчі здобутки, проілюструвати власне бачення доробку великого Генія. Під час зустрічі присутні ознайомились з дитячими роками майбутнього Кобзаря, декламували вірші, слухали пісні на слова Тараса Шевченка.

«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира...Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись».

Олесь Гончаp