Онлайн церемонія вручення дипломів студентам–випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Випуск ДО 2  30 червня 2022 року

30 червня 2022 року у Педагогічному інституті відбулася онлайн церемонія вручення дипломів студентам–випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта», денної та заочної форм навчання.

З успішним закінченням навчання випускників привітали ректор Університету Віктор Огнев’юк, директор Педагогічного інституту Ольга Котенко та завідувачі випускових кафедр.

Віднині відкривається нова сторінка в житті наших випускників. Ми щиро бажаємо, щоб перший плідний досвід творчої співпраці в студентській аудиторії став запорукою успіху кожного, додав наснаги у творенні нових сторінок особистої та професійної історії та історії нашого Університету.

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо не зупинятися на досягнутому!