Цикл кураторських годин для студентів "Захищаємо себе-захистимо Україну"

image 3 23 05 min

Війна в Україні навчила нас багатьом речам, зокрема, дбати не лише про власну безпеку, а в першу чергу – про безпеку тих, кого ми навчаємо.

Упродовж травня 2022 року в Педагогічному інституті було проведено цикл кураторських годин, учасниками яких стали понад 400 студентів і 20 кураторів академічних груп.

Тематика кураторських годин охоплювала широке коло питань:

• «Інформаційна безпека сучасного студента»;
  • «Games people play або Ігри в які грають люди»;
  • «Психологічна стійкість у сучасних реаліях»;
  • «Емоційна стабільність студента. Техніки саморегуляції в умовах воєнного стану»;
  • «Допомога людині у кризовій ситуації»;
  • «Українські патріоти: хто вони?»;
  • «Українець – генетичний код»;
  • «Як захистити себе від маніпуляції та інформаційної пропаганди?».

Під час зустрічей основний акцент був зосереджений на проблемах впливу інформації на зміну свідомості та поведінку людей у сучасному суспільстві та шляхи забезпечення інформаційної безпеки особистості, джерел загрози в інформаційному просторі; негативного впливу на особистість дезінформації, ініціювання агресивних емоційних станів за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій; оволодіння навичок управління власними психоемоційними станами в стресових ситуаціях в умовах війни, використання природних засобів саморегуляції та технік подолання стресу.

Захищаючи себе – захистимо Україну!