4 18 05 1 min 16 травня 2022 року

16 травня 2022 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка в онлайн-форматі відбувся  ІІ БАГАТОЖАНРОВИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ МИТЕЦЬ! (ТИ В СЕРЦІ МОЄМУ, УКРАЇНО)» .

У конкурсі взяло участь 30 студентів Київського університету імені Бориса Грінченка. Організатором конкурсу була кафедра початкової освіти Педагогічного інституту, зокрема: кандидат педагогічних наук, доцент Леся Порядченко та кандидат педагогічних наук, старший викладач Роксолана Шпіца.

Голова журі конкурсу – заслужений діяч мистецтв України, народний артист України,  кавалер ордену Івана Богуна, генерал Українського козацтва, автор книг «Український пересмішник» та «Страшне, смішне і Веселе»,  а також інтермедій, пісень і бувальщин  Анатолій Демчук. До складу журі конкурсу входили провідні діячі культури і мистецтв України.

Під час конкурсу студенти представляли свої творчі здобутки у трьох номінаціях: вокальний жанр, авторський твір та розмовний жанр.

За результатами конкурсу було проведено голосування та визначено переможців у кожній номінації.

Вокальний жанр:

1 місце – Ярошевська Аліна;

2 місце – Коваленко Анна;

3 місце – Нікітенко Валерія.

Авторський твір:

гран-прі – Герасименко Дмитро;

1 місце  – Бондаренко Едуард.

Розмовний жанр:

гран-прі – Гавриленко Олександр;

1 місце – Якубович Олександра; Маринич Марія;

2 місце – Бойко Яна; Степанко Тетяна;

3 місце – Берездецька Христина;  Павлусь Ганна;  Машина Вікторія.

Вітаємо всіх дипломантів, лауреатів 1,2,3 місць та володарів гран-прі!

Бажаємо творчих здобутків та нових звершень!

Все буде Україна! Слава Україні! Разом до Перемоги!!!

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ!  ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

4 18 05 2 min

4 18 05 3 min