Онлайн-церемонія вручення дипломів студентам–випускникам другого (магістерського) освітнього рівня

Магістри 2021 29 грудня 2021 року

English version

29 грудня 2021 року у Педагогічному інституті відбулася онлайн-церемонія вручення дипломів студентам–випускникам другого (магістерського) освітнього рівня, освітніх програм «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» «Педагогіка вищої школи», «Корпоративна освіта та розвиток персоналу» «Педагогіка і методика дошкільної освіти», «Педагогіка і методика початкової освіти» денної і заочної форм навчання.

З успішним закінченням навчання випускників привітали проректор з науково-методичної та навчальної роботи Університету Олексій Жильцов, директор Педагогічного інституту Ольга Котенко та завідувачі випускових кафедр.

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Магістри 2021