НАВЧАННЯ В ПІ –ШЛЯХ ДО МЕТИ

244201175 1440230369696990 517592346198633385 n   05 жовтня 2021 року

5 жовтня 2021 року Педагогічний інститут традиційно відзначав День ПІ.

Це свято стало для усієї освітянської громади Інституту очікуваною яскравою подією, яка ще більш згуртувала учасників освітнього процесу. Проведенню дня передувала потужна робота – Рада студентського самоврядування готувала сюрпризи, привітання, облаштовувала фотозони, викладачі планували тематичні зустрічі зі студентами.

Святковий ранок для усіх, хто поспішав на першу пару в навчальний корпус №2, розпочався із солодкого сюрпризу – представники ради студентського самоврядування пригощали цукерками з цікавими, надихаючими цитатами. А вже о 10.00 розпочали роботу лінійки активностей:

• Майстер клас «Професійно-педагогічний кастинг» (координатори: Леся Куземко, к.п.н., Олена Венгловська, к.п.н., доценти кафедри педагогіки та психології);
  • Англомовна екскурсія «Virtual PI» (координатор: Ольга Ситник, к.п.н., доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання);
  • Веб-квест «Таємниці Педагогічного» (координатор: Леся Куземко, к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології);
  • Тренінг «Диджиталізація як тренд сучасної освіти» (координатори: Олександра Шкуренко, к.п.н., ст. викл., Наталія Вишнівська, к.п.н., ст. викладач, Світлана Паламар, к.п.н. с.н.с., Людмила Нежива, д.п.н., доцент, кафедра початкової освіти);
  • Арт-студія «Створи мальовничий шлях до внутрішньої гармонії за допомогою Fluid art» (координатори: Роксолана Шпіца, к.п.н., ст. викл. Леся Порядченко, к.п.н., доцент, кафедра початкової освіти);
  • Майстерка з виготовлення освітньої мультиплікації «DO Pictures Production» (координатор: Олена Літіченко, к.п.н., ст. викл. кафедри дошкільної освіти);
  • Освітні дебати «Pedagogical Institute: old-school VS trend-setting» (координатор: Катерина Бровко, док. філософії., ст. викл. кафедри іноземних мов і методик їх навчання).

На студентів чекали креативні зустрічі зі стейкхолдерами:

• Лекція-візуалізація «Креативні ідеї на уроках у початковій школі» (координатор: Оксана Хомич, вчителька початкових класів Новопечерської школи, м. Київ, фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2021);
  • Майстер-клас «Кар’єра в освіті» (координатор: Анастасія Бречко, вчителька курсів «Literacy» Новопечерської школи, м. Київ, розробниця курсів Всеукраїнської школи онлайн);
  • Лекція-візуалізація «Технології інтерактивного навчання як засіб інтенсифікації освітнього процесу» (координатор: Оксана Олійник, викладач української мови та літератури ліцею «Educator», м. Київ )

Особливістю цьогорічного проведення дня ПІ був змішаний формат, що дозволило усім бажаючим впродовж дня долучитися до таких заходів, як: Віртуальний проєкт "Want to be a star, shine at PI"; Відеодайджест «Бірюзова книга ПІ»; Photo challenge «Emoji PI», що розширило можливості співучасті у святі.

Традиційним на святі стало проведення «Трояндової церемонії». До присутніх з теплими, привітальними словами звернулась Ольга Котенко, к.п.н.. доцент, директор Педагогічного інституту та вручила грамоти і подяки науково-педагогічним та педагогічним працівникам, студентам Інституту.

Творімо новітню історію Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка разом!

НАВЧАННЯ ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ

20211005 113037