Звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування

IMG-d8671e59bc095ac6a982133575d4c4a7-V copy    19 листопада 2018 року

19 листопада 2018 року відбулась звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Педагогічного інституту. На порядок денний було винесено два питання:

1. Звіт голови Ради студентського самоврядування Анни Анікіної за 2017-2018 н.р.

2. Презентація програм кандидатів на посаду голови Ради студентського самоврядування.

У своїй доповіді Анна Анікіна проаналізувала діяльність Ради студентського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік та узагальнила діяльність соціально-гуманітарного спрямування інституту.

За результатами обговорення більшістю голосів звіт було схвалено.

На звітно-виборчій конференції було презентовано програму претендента на посаду голови Ради студентського самоврядування Педагогічного інституту – студентки ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Анікіної Анни Сергіївни.

Бажаємо Анні Анікіній перемоги у виборах до органів студентського самоврядування Університету.