Конкурс краси, талантів та жіночності – «Miss_PI_2018»

03 28 2018 miss 201828 березня 2018 року

28 березня 2018 року відбулась одна із найочікуваніших подій цієї весни конкурс краси, талантів та жіночності «Miss_PI_2018».

Вісім найгарніших і найталановитіших дівчат змагались за корону і титул Міс Педагогічного інституту. Конкурсантки демонстрували глядачам дефіле, творчі номери та високий рівень знань, відповідаючи на запитання зіркових членів журі під час інтелектуального конкурсу.

Кожна із учасниць сумлінно та віддано готувалась до конкурсу і разом вони довели, що найталановитіші красуні навчаються саме в Педагогічному інституті.

Сюрпризами для глядачів стали чудові виступи від наших гостей. Співачка та модель Ірина Мойсак вразила зал своєю авторською піснею, завжди неперевершений Євген Кротов співав та грав на гітарі, а від наших друзів – хореографів з інституту Мистецтв – зал отримав танцювальний подарунок.

Глядачі активно підтримували своїх фавориток та брали участь у розіграшах приємних подарунків від спонсорів конкурсу.

Ми щиро вітаємо наших дівчат із отриманими нагородами:

v «MISS_PI_2018» та «MISS_PI_AUDIENCE_CHOISE_2018» – Зайцева Валерія

v «VICE-MISS_PI_2018» Степаненко Юлія.

Кожна із учасниць отримала подарунки від Університету та наших спонсорів.

Бажаємо усім залишатись такими ж позитивними та чарівними,  адже недарма кажуть,  що краса врятує Світ!

Організатори заходу: Рада студентського самоврядування Педагогічного інституту.