«Новорічні пригоди в казковому лісі»

viber image20 грудня 2017 року

English version

Традиції – це завжди добре. Спільні традиції – це просто чудово! А спільні святкові традиції – це море позитиву, гарного настрою та творчого піднесення!

20 грудня 2017 року студенти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з бібліотекою ім. В. Маяковського влаштували свято для школярів мікрорайону Русанівка – «Новорічні пригоди в казковому лісі». Діти із захопленням спостерігали за пригодами Кицюні та її друзів, допомагали Діду Морозу та Снігуроньці врятувати свято Нового року. Всі із задоволенням відгадували загадки, танцювали та грали в ігри.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та колективу бібліотеки ім. В. Маяковського, класному керівнику 4-В класу спеціалізованої школи № 137 м. Києва, Соловйовій Ніні Федорівні та її учням за плідну співпрацю та море позитиву!

Вітаємо з прийдешніми новорічними святами!