Квест «Стежками Бориса Грінченка»

12 05 2017 quest copy05 грудня 2017 року

English version

05 грудня 2017 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка, в рамках Грінченківської декади, відбувся квест «Стежками Бориса Грінченка», за участі студентів І та ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта».

Мета квесту: розширення знань студентів про життєвий шлях та літературну спадщину Бориса Дмитровича Грінченка.

У процесі квесту студенти виявили зацікавленість щодо вирішення проблемних завдань. Нестандартні способи розв’язання ситуацій дозволили студентам успішно пройти всі етапи квесту та збагатитися новими знаннями про славетного українського письменника, педагога, лексикографа, літературознавця та громадсько-культурного діяча.

Модератори заходи: А.В. Карнаухова, к. п. н., старший викладач кафедри педагогіки та психології; Я.В. Матюшинець, аспірант кафедри педагогіки та психології.