Молодіжний форум «Вчити-це модно. Педагог-це тренд»

07.11.17 07 листопада 2017 р.

English version

07 листопада 2017 року Педагогічний інститут гостинно відчинив свої двері для понад 90 учнів шкіл міста Києва, учасників Молодіжного форуму «Вчити-це модно. Педагог-це тренд».

Учасниками форуму стали: проректор Університету Грінченка Олексій Жильцов; випускниця Педагогічного інституту, завідувач закладу дошкільної освіти № 54 Шевченківського району м. Києва – Тетяна Мальцева; випускниця Педагогічного інституту, вихователь-методист класу дошкільної підготовки Новопечерської школи – Вікторія В’юннік; випускник Університету Грінченка, директора гімназії «Еконад» – Володимир Мельниченко; студентка-магістрантка Педагогічного інституту Університету Грінченка, вчитель англійської мови Академії сучасної освіти А+, представник національної студентської організації «Пласт» – Марічка Берізко; випускниця Університету Грінченка, вчитель початкових класів школи №5 Печерського району міста Києва – Ганна Петрушко.

На форумі обговорювалося коло питань, пов’язаних з успіхом, успішною особистістю; з’ясовувалося чому педагог є успішною особистістю, що або хто робить його успішним на прикладах гостей, які є успішними, і які знайшли свій успіх саме на педагогічній ниві.

Учасники молодіжного форуми мали змогу побачити та знайти себе через майстер-класи та тренінги: «Місто майстрів», «Лайфхак успішного вибору», «Лайфхаки мандрівника», а також відеомарофон «Вчитель – професія лідера» та квест "На хвилі вчителювання", що підготували викладачі та студенти Педагогічного інституту.

Дякуємо всім учасникам, які долучилися до інтерактивної зустрічі, а також всій команді Педагогічного інституту за реалізацію проекту!!!!

Координатори заходу: О.В. Котенко, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Педагогічного інституту; Ю.Ю. Савченко, кандидат психологічних наук, доцент, заступник директора Педагогічного інституту, Рада студентського самоврядування Педагогічного інституту.