Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту

10 05 2017 information05 жовтня 2017 року

English version

05 жовтня 2017 року відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту.
На засіданні було заслухано звіт голови товариства за 2016-2017 н.р. Пасічник Анни Анатоліївни; переобрання Голови наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту, обрання заступника та секретаря товариства.
Шляхом таємного голосування, більшістю голосів, Головою наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту було обрано Петрухан-Щербакову Людмилу Юріївну, викладача кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту; заступником голови – Шеліган Оксану Назарівну, студентку VI курсу, cпеціальності «Педагогіка вищої школи», секретарем  Хіжінську Яніну Валеріївну, студентку IV курсу, cпеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інститу.
Вітаємо наших новообраних колег! Бажаємо натхненної та успішної праці!