Святкування Всесвітнього Дня філософії в Педагогічному інституті!

117 листопада 2016 року

Завантажиит сторінку у pdf форматі

Філософія - наука не проста,
Дуже потрібні проблеми вивчає
Чи є щастя в ній? у чому суть життя?
І що на світі важливіше нам?
Філософи на все дадуть пораду
Як діяти, як жити.
Як в цьому світі правильно вчинити.
Тому вітаємо ми їх,
З важливим днем усіх присутніх.

Як відомо, міжнародний день філософії проводиться у третій четвер листопада з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO GeneralConference).Сутність цього заходу  полягає у прагненні залучити суспільство до багатства філософської думки, познайомити з спадщиною великих філософів.
17 листопада 2016 року студенти Педагогічного інституту (спеціальність «Дошкільна освіта» та Інституту мистецтв (спеціальність «Музичне мистецтво») взяли активну участь у відзначенні Всесвітнього Дня філософії. Вони придумали театралізовано-ексцентричну містерію «Суд над філософією» під керівництвом Тура Миколи Григоровича – доктора філософських наук, професора.
Метою цієї постанови сталопродемонструвати значення філософії для суспільствата її глибоке коріння.
Учасники театралізованої вистави з натхненням і творчістю взялись до підготовки постановки. Ними було підібрано оригінальні  костюми до різних  образів, вони старанно продумували кожну деталь з точністю до часу проживання їхніх персонажів.
Дякуємо всім учасникам за активну участь у святкуванні Всесвітнього Дня філософії!