Психологічний тренінг «Я-студент»

11 16 2016 training 1916 листопада 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

16 листопада 2016 року зі студентами І курсу був проведений психологічний тренінг «Я-студент».

Разом з першокурсниками працювали: тренер Анна Теплюк (голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту) та ко-тренер Віра Шевченко (секретар наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту).

У ході тренінгу студенти створювали портрет невдалого і неуспішного студента. Вказували його помилки і причини такого становища. Також описували студента успішного і створювали його портрет з перевагами, завдяки яким він став успішним. Кожен з учасників тренінгу мав можливість висловити свою пропозицію щодо зростання успішності студента, загасивши його неуспішність.

В кінці тренінгу кожний учасник отримав вітальну листівку до Дня студента.